blogi

Sony A7R III ja Estonian Voices

Ühel suvisel päeval õnnestus mul Photopointist saada uhiuus Sony A7r III kaamera. Tegemist on siis Sony uue hübriidkaameraga, millel on 42-megapiksline täiskaader sensor ning 4k UHD videosalvestuse võimalus. Kõik teavad, et Sony hübriidid on must have videograafi kotis. Kes mu Instagrami jälgib, see kuulis juba mu kiidusõnu Instastoorides. Aga blogi lugejatele võin etteruttavalt õelda, et nüüd on aeg ka fotograafidel oma varustus välja vahetada hübriidi vastu. 


Kasutasin kaamerat koos Sony Sonnar T* FE 55mm F/1.8 ZA objektiiviga. Tegemist oli väga kiire ja täpse komboga. Ma olin väga väga üllatunud ning kaaluksin hetkel väga sügavalt oma kaamerapargi välja vahetamist, kui see finantsiliselt võimalik oleks. Sony pildid olid teravad ning dünaamiline ulatus oli vapustav. Fokuseerimine käis kiirelt ja valutult. Ainukeseks miinuseks saan välja tuua selle, et ma ei suutnud seda kaamerat oma välkudega ära ühildada. Aga siin võis viga täitsa minus endas olla ;)

Pildistasin Sonyga Estonian Voices bändile uued pildid. Kuna igaks juhuks pildistasin ka oma usaldusväärse Nikon D4siga, siis alljärgnevalt on näha vaid Sonyga tehtuid pilte :)
PS. Üllatusena võin ka lisada, et Maria on ootamas väikest beebit :)