blogi

Rauno ja Anett 04.02

Rauno ja Anetti pulm toimus nende värskelt valmimas suvekodus Pärnumaal. Olles ka varasemalt nende fotograaf olnud, siis teadsin, et ka sel korral saab mu tööpäev väga põnev ja omanäoline olema.

Tegime ilupildid enne külaliste saabumist ja pulmapeo algust. Kasutasime selleks ümberkaudset loodust, mis andis palju suurepäraseid võimalusi. Looduslähedasele fotosessioonile andsime aktsenti tossupommidega.

Nad soovisid suure pulmapeo asemel keskenduda rahulikule ja mõnusale olemisele pere keskil. Seda idüllilist päeva soosis suurepärane ilm ja imeline asukoht. Kui eelnevatel nädalatel olid veel plusskraadid ning maa oli porine, siis päev enne nende tähtsaimat sündmust läks taas külmaks ning maad kattis valge kohev lumevaip.

Laulatus, kuhu olid kutsutud kõik kõige lähedasemad inimesed, viidi läbi nende vast valminud kodu hoovis. Kuigi üldmuljelt oli kõik mõnusalt rahulik, siis laulatuse jaoks maha pandud punane vaip ja puudel rippuvad valgusketid andsid juurde suursugusust ja kogu vaatepilt mõjus väga efektselt!

Videograafiks oli Sinisilm Films ja nende tehtud videot sellest ägedast pulmapäevast näete siit: