blogi

Ägedad koerad otsivad uut pere!

Mõni aeg tagasi käisin Rakvere varjupaigas pildistamas sealseid kõige kauem koduta olnud koeri. Õnneks peale fotoseeria tegemist leidsid kõik koerad endale peatselt uued omanikud. Seetõttu soovisin ka Tallinna Varjupaika omapoolse panusega aidata ning ehk õnnestub ka neile uus pere leida! :)
 Eelmise postituse abil leidsid Rakvere Varjupaiga koerad kõik endale uued omanikud. Neist võib lugeda siit: http://jakefarra.com/blogi/vahvad-kutsud-otsivad-kodu Loora


Loora on emane 4-aastane koer, kes sattus varjupaika seepärast, et tema omanik oli juba kõrgemas eas vanahärra, kelle jaks enam suurest koerast üle ei käinud. Loora on inimsõbralik koer, kes armastab jalutada ja sügatud saada. Igati tasakaalukas ja mõnus kaaslane, kes haugub vähe, rihmas ei tiri, teiste koertega mängib ilusti, inimesi armastab ja kui lubatakse, istub vahel ka sülle. Kahjuks on Looral tervisega probleeme - hetkel saab ta ravi ja käib uuringutel, aga sellele vaatamata ootab ta endale külla ja kirjutama inimest, kes on valmis kodu pakkuma ka natuke erilisemale koerale (kes teeb aga kõik tasa oma suurepärase iseloomuga, vabatahtliku ausõna!)

Rafi


 Raffi on muhe vanahärra, kes on oma 12 eluaasta kohta vägagi krapsakas, sihikindel ja tegutsemisvalmis. Ta on sõbralik ja mõnus jalutuskaaslane. Ja kes ütleb, et vanale koerale uusi trikke ei õpeta, sellel pole lihtsalt piisavalt häid maiuseid taskus. Raffi tahab veeta oma eluõhtud päris oma inimestega, kes pakuvad talle rohket nuuskimist täis jalutuskäike, pehmet pesa ja hellust. Päris oma kodus tahaks Raffi olla ainuke koer.

Lontu


Lontu on umbes 7-aastane isane koer, kes leiti tänavalt seiklemast. Sellele vaatamata tunneb ta kombeid - oskab ilusasti istuda, lamada, käppasid anda ja küsida - kindlasti ei ole see veel tema võimete piir ja väikese maiuspala eest võib ta enda repertuaari veel üht-teist lisada. Lontu on ehk keskmisest pisut energilisem ja tahtejõulisem koer, kes tunneks end hästi kodus, kus ollakse valmis talle piisavalt aega ja energiat pühendama.

Molly


Molly on umbes 3-aastane saksa lambakoera moodi emane koer. Molly on rõõmsameelne ja energiline koer, kelle tulevane omanik peaks leidma aega ja tahtmist tema energiat mõistlikult maandada ja talle häid koerakombeid õpetada. Kõiki koeri Molly enda läheduses ei armasta, aga lastega tundub hästi läbi saavat.
Tornado


Tornado on umbes 1-aastane isane koer, kes on üks 8st Meriväljale hüljatud dobermanni verd koerast. Varjupaigas elatud ajaga on Tornado kogunud palju-palju julgust - ta käib nüüd ilusasti kõigiga jalutamas ja teab, et inimene on üks tore loom, kelle käest saab alati midagi head ja kõrvatagused sügatud. Tornado tulevane omanik peaks kindlasti olema valmis temaga tegelema ja näitama, et maailm on üks vahva koht. Peale Tornado elab Paljassaare varjupaigas veel 5 samasugust dobermanniristandit, kes samuti kodu otsivad.Kui keegi neist koertest sulle meeldis ja tahaksid temaga lähemalt tutvust teha, siis varjupaiga aadressiks on Paljassaare tee 85, Tallinn. Kindlasti võid ka kohapeale helistada ning rohkem infot uurida.

Võid seda postitust ka oma sõpradele jagada, sest äkki just keegi neist soovib oma ellu ühte ägedat seltsilist!

Kes aga kutsudele kodu pakkuda ei saa, siis varjupaika saab toetada:

MTÜ SEB EE561010220068203017
Selgitusse võib panna Paljassaare varjupaik. 

www.varjupaik.ee
5141431